KONKURS “POBITNO W OBIEKTYWIE” ROZSTRZYGNIĘTY

Znane są już wyniki Konkursu Fotograficznego „Pobitno w obiektywie”!  Cztery równorzędne nagrody otrzymali: Katarzyna Lenart, Jakub Kocój, Katarzyna Bembenek oraz Edyta Maścidło-Sączawa. Wyróżnieni zostali: Bartłomiej Garncarczyk i Agata Motyka.

W dniu 10 grudnia 2020 roku odbyły się obrady online komisji konkursowej, która wybrała najciekawsze projekty fotograficzne. Po obejrzeniu 30 zdjęć, Jury wyłoniło zwycięskie prace, które niebawem zostaną opublikowane w galerii pokonkursowej na stronie Rzeszowskiego Domu Kultury.

Na zwycięzców czekają publikacje albumowe o Rzeszowie oraz zaproszenia do Teatru im. Wandy Siemaszkowej, na wyróżnionych zaś, oprócz wydawnictwa książkowego, również vouchery do kina Zorza.

Wszyscy uczestnicy otrzymają również publikację „Pobitno. Sołectwo-gmina-osiedle”, która zawiera opis szlaku pieszego przez Pobitno oraz akt lokacji Powethna.

Konkurs został zorganizowany w ramach projektu: „640 lat Pobitna – cykl imprez sportowych i edukacyjnych w rocznicę lokowania Pobitno”  finansowanego ze środków Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2020

Zwycięzcom gratulujemy!

Poniżej protokół.

PROTOKÓŁ Z OBRAD JURY – POBITNO W OBIEKTYWIE

 

fot. Katarzyna Bembenek

fot. Edyta Maścidło-Sączawa

fot. Katarzyna Lenart

fot. Bartłomiej Garncarczyk

fot. Jakub Kocój

fot. Agata Motyka

Archiwa